a

Kızıltan’a karşı ittifak mı kuruyorlar?

MTSO Meclis Üyesi seçimlerine sayılı günler kala başkan adayı olarak ismi geçen kişilerin Ayhan Kızıltan karşısında bir araya geldiği iddia ediliyor.

Göreve geldiği günden bu yana yaptığı çalışmalar, sempatik tavrı, birleştirici duruşu ile Mersinliler’in sevgisini kazanan Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan’a karşı bir cephe oluşturulduğu iddiası Mersin kamuoyunda konuşulmaya başlandı.

Bugüne kadar adı başkanlık yarışında geçen isimlerin Ayhan Kızıltan’ın karşısında birlikte hareket ettiği iddiaları sonrasında Kızıltan’ı destekleyen ekibin daha sıkı bir çalışma içerisine girdiği söyleniyor. Özellikle Başkan ve Yönetim Kurulu’nu belirleyecek olan meclis üyelerinin seçimlerinde öne çıkan isimlerin Kızıltan’ın bir dönem daha Mersin iş dünyasına liderlik yapması gerektiği yönünde fikir birliğine girdikleri ifade ediliyor.

Kızıltan’ın başkanlık dönemi boyunca MTSO içerisinde huzurun hâkim olduğunu söyleyen meclis üyeleri, Ayhan Kızıltan’ın yeni bir yönetim kurulu ile kent adına önemli çalışmaların altına imza atacağına emin olduklarını ifade ediyorlar.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

MTSO’da beklenen oldu

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.